PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 460
ocen
8,3 10 1 335460
8,8 21
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

Kocham oba seriale, ale nie jestem w stanie wybrac lepszego. Obejrzałam po kilka razy i chyba nie dam rady. Mam wrazenie tylko ze Albo Rachel albo Carrie (Jennifer, Jessica) probowaly sie do siebie upodabniac - wizualnie - wiecie cos na ten temat?

ocenił(a) serial na 10
ekapuscinska

dla mnie ewidentnie Przyjaciele, bo sa o wiele prawdziwsi- w mojej ocenie, tematyka serialu, zrównoważenie płci, różnorodność charakterów postaci i ich realistyczność potencjalna, a tamten świat z Seksu jest wg mnie sztuczny i nieco seksistowski (mężczyźni często są przedstawiani jako istoty głupsze) , dziewczyny sypiające z kim popadnie i wszystko kręcące się wokół seksu- to nie jest prawdziwy kobiecy świat (zaznaczam -wg mnie), ja takiego nie znam z autopsji, a grupę przyjaciół moze nie aż taką miałam na studiach, więc bliżej mi do tego serialu

a czy aktorki się upodabniały do siebie nie wiem, ale wiem, ze w Seksie była stylistka, która ubierała aktorki, natomiast twierdziłbym, ze Jennifer i cała obsada Przyjaciół ubierała się sama (świadczy o tym brak konsekwencji i widać, ze każdy jest bardzo sobą, zwariowana Phoebe z 1000 pierścionków, raz seksowna raz przeciętna Monika, pedantyczny Ross, zawsze modna Jennifer- a w okresie małżeństwa z Bratem Pittem ewidentnie w jego grungowym stylu, po erze wielkiej elegancji typu fashion wcześniej, byle jaki Joe, który pewnie w realu ma podobny stosunek do ubrań, dziwne koszule Mattew- sądzę, ze te style i braki stylów są tak rozbieżne, że świadczą o tym, ze każdy stylizował się sam (poza kilkoma pierwszymi docinkami, kiedy byli stylizowani- szczególnie Joe i Monika w tym okresie byli rasowi, a potem przestali być)
wiec naśladowanie raczej nie wchodzi w grę moim zdaniem

ana_ax

Witam skąd wiesz że bohaterowie Przyjaciół ubierali się sami ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones