PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105748}

Dziedzic maski

Son of the Mask
3,6 10 879
ocen
3,6 10 1 10879
Dziedzic maski
powrót do forum filmu Dziedzic maski

Świetna rozrywka.

ocenił(a) film na 7

Tyle tu krytyki a mnie się podobał, nawet bardzo. Lekki, zabawny, fajne efekty. No i rewelacyjny ten dzieciaczek, pies także. Polecam.

ocenił(a) film na 3
aam38

Bo Tobie byle co się podoba.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Lepiej się poczułeś po napisaniu tego? Pewnie nie mogłeś zasnąć i tak długo myślałeś aż wymyśliłeś to błyskotliwe zdanie. Bądź z siebie dumny.

ocenił(a) film na 3
aam38

Napisałem to zdanie ze smutkiem

ocenił(a) film na 7
Krzypur

I co z tego? Sens jest ten sam.

ocenił(a) film na 3
aam38

Tylko dla Ciebie.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Dziwny z ciebie człowiek. Najwyraźniej się nudzisz i piszesz cokolwiek, tak aby pisać. Widzę, że dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu.

użytkownik usunięty
Krzypur

Racja, jej byle co się podoba

użytkownik usunięty
aam38

Widzę że to jest jeden z najgorszych filmów na świecie, w liście TOP Bottom Movies na IMDb zajął 10 miejsce i 2,2 gwiazdki ale chyba dołączę do ludzi którym ten film się spodobał

użytkownik usunięty

Przepraszam ten film to pomyłka

użytkownik usunięty
aam38

Z pewnością nie weźmiesz moich słów na poważnie, bo te konto specjalnie założyłem żeby atakować ludzi z powodu odmiennych opinii - ale dobra - każdy ma prawo do własnej opinii i to szanuje. Ale serio żeby ten film Ci się spodobał? Widziałem dużo kiepskich filmów. Dużo. Dużo absurdalnych, beznadziejnych filmów. widziałem dużo złych filmów familijnych. Ale one były w stanie dostarczyć jakiejś rozrywki. Można było jeszcze je obejrzeć pomimo głupoty. Ale to? Co w tym jest dobrego? Film jest odrażający nieśmieszny. Przypomina produkcje Asylum. Z taka różnica że produkcje Asylum przy tym wyglądają o wiele normalniej. Wiem że post pisałaś 8  lat temu, ale ja naprawdę nie rozumiem jak może komuś się taki film spodobać. Polecam odświeżyć oryginał i to, może zmienisz zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones