PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105748}

Dziedzic maski

Son of the Mask
3,6 10 879
ocen
3,6 10 1 10879
Dziedzic maski
powrót do forum filmu Dziedzic maski

Loki

ocenił(a) film na 5

No cóż, zdecydowanie wolę tego z "Thora" granego przez Toma Hiddlestona ;). Jeśli komuś się
nudzi, to można obejrzeć. Ja tam stawiam 5.

ocenił(a) film na 1
tenaciously

Zniszczyli moją ulubioną postać z filmów Marvela. Ten film nie zasluguje nawet na 1.

ocenił(a) film na 4
muppet90

Ja daje 4

ocenił(a) film na 4
jarek1990

Maska z Jimem Carreym o wiele lepsza..

ocenił(a) film na 1
muppet90

Patrząc optymistycznie to raczej filmy Marvela naprawiły to, co jest tutaj, patrząc na daty produkcji.

ocenił(a) film na 1
speiderman

W sumie masz rację. Może dlatego Loki tak się uwziął na Ziemię - zobaczył, że niszczą jego wizerunek i się wkurzył.

ocenił(a) film na 5
muppet90

To nie jest tylko postać marvela to bóg z nordyckiej mitologi...

ocenił(a) film na 1
KulturalneOcenianie

Wiem o tym.

ocenił(a) film na 1
tenaciously

haha jak zobaczyłam tego Lokiego to aż się zaczęłam śmiać ^^

ocenił(a) film na 2
zelkaaaaaa

Najgorsze jest to, że Cumming to nie jest jakiś pijaczyna spod sklepu, a całkiem dobry aktor. Znakomicie poradził sobie z rolą Satuninusa w Andronikusie i wspaniale odegrał Mistrza Ceremonii w broadwayowskiej wersji Kabaretu.

ocenił(a) film na 1
PotC_Fan

Tak szczerze to nie mam pojęcia zbytnio o tum aktorze po prostu przyzwyczaiłam się do tego Lokiego z filmu Thor i tak dziwnie mi się paczyło na tego :)

ocenił(a) film na 2
zelkaaaaaa

Rozumiem to jak najbardziej, ale dla mnie niepojęte jest to do jakiego poziomu się zniżył.

ocenił(a) film na 2
PotC_Fan

*Saturninusa. Zjadło literkę.

ocenił(a) film na 1
tenaciously

Loki grany przez Toma, zdecydowanie lepszy. :)

ocenił(a) film na 5
fallen0

Zdecydowanie lepszy, bo "przystojniejszy" i młodszy? Przebijcie mnie Gungirem...

ocenił(a) film na 1
Natalie_Collins

Nie tylko dlatego. Po prostu chodzi o jego charakter, sposób bycia, zdolności, poczucie humoru. Choć jego zniewalający wygląd ma po części znaczenie.

Natalie_Collins

Wiesz, nie. Podoba mi się w jaki sposób zagrał tą postać, praktycznie był nią.

tenaciously

Serio ? Porównujesz Lokiego z Thora do Lokiego z Maski? SERIO? Przecież to dwa inne filmy, dwa inne pokazanie Lokiego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones