PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105748}

Dziedzic maski

Son of the Mask
3,6 10 875
ocen
3,6 10 1 10875
Dziedzic maski
powrót do forum filmu Dziedzic maski

tragedia!

ocenił(a) film na 1

Wnioskując po tym że film dostał złota malinę i miał do niej aż 7 nominacji możemy stwierdzić że film jest po prostu głupią familijną komedią.
P.S- (jeśli film ma chociaż jedną złota malinę i głupkowatą fabułę to od razu wiadomo że jest filmem familijnym)

ocenił(a) film na 2
901_2

Ja to nawet nie patrzę na nagrody jakie dostał, a jak go oglądałam, nie znałam oceny na filmwebie, i sama stwierdziłam że to badziewie. Nie wiem dla kogo ten film był robiony, dla dzieci? Raczej nie. Dla dorosłych? Zbyt głupkowaty humor. Nie dorasta do pięt Masce, która jest jedną z moich ulubionych komedii.

użytkownik usunięty
natka17_1998

Można powiedzieć że tylko naprawdę głupim ludziom może się taki film podobać, ale moim zdaniem to była jedna największa katastrofa na świecie. Nic dziwnego że zajął 10 miejsce w TOP Bottom Movies na IMDb.
Takiego czegoś to od lat nie widziałem

ocenił(a) film na 2

Wiem, że istnieją osoby, które uznały, że film jest w porządku. Nic do nich nie mam, kwestia własnych ocen co do strony wizualnej i humorystycznej.
Mnie osobiście nie dziwi, że znalazł się w tym rankingu. Rozumiem, że czasem robi się niskiej jakości filmy familijne, żeby szybko zarobić kasę. Naprawdę to rozumiem. Ale żeby aż tak olać sprawę? I to przy tytule, który ewidentnie odnosił się do popularnej komedii sprzed 11 lat, wtedy może jeszcze nie kultowej, ale generalnie dobrze ocenianej.

użytkownik usunięty
natka17_1998

Pomysł na film jest ok, ale wykonanie jest tragiczne.
Każdemu się podoba co innego, ale no chyba osobom które oglądały pierwotna wersję, to nie przypadnie to do gustu.

ocenił(a) film na 2

To prawda. Gdyby trochę bardziej się przyłożono, zrezygnowano z niepotrzebnych elementów, przerobiono nieco scenariusz itp., "Dziedzic Maski" mógłby być całkiem przyzwoitą rozrywką.
Od wielu lat jestem wierną fanką Maski i ten tak zwany sequel absolutnie do mnie przemawia. Ale wydaje mi się, że osobom które nie przepadają za jedynką, jest właściwie wszystko jedno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones